Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr Karolina Kozela-Paszek
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Anna Skowrońska (Furgał)
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Ewelina Chrząścik
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Kinga Pieleszko
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr Olga Sułkowska (Habrat)
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: Katarzyna Ciszek
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: Paulina Guzik
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

  • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
  • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
  • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

tel. 609 476 846

tel. 695999892

tel. 537396003

tel. 536 333 202

tel. 537 226 018

tel. 733 369 043

tel. 533 162 960

mgr Karolina Kozela-Paszek
mgr Karolina Kozela-Paszek
mgr inż. Anna Skowrońska (Furgał)
mgr inż. Anna Skowrońska (Furgał)
mgr inż. Ewelina Chrząścik
mgr inż. Ewelina Chrząścik
mgr inż. Kinga Pieleszko
mgr inż. Kinga Pieleszko
mgr Olga Sułkowska (Habrat)
mgr Olga Sułkowska (Habrat)
 Katarzyna Ciszek
Katarzyna Ciszek
 Paulina Guzik
Paulina Guzik
Ukryj kalendarz

Opinie pacjentów

Z czystym sumieniem polecam wszystkim! Po wielu latach stosowania "diet cud z internetu", w końcu udało mi się schudnąć i co ważniejsze - efekt się utrzymuje. Dzięki temu, że jadłospis jest dobrany do indywidualnych potrzeb i preferencji, dieta stała się przyjemnością, a nie smutną koniecznością. Dodatkowo bardzo miła atmosfera ;) Polecam!

Aneta

Poznaj inną historię

Ta decyzja przewróciła mój świat do góry nogami. Warto było !

Zmieniło się  wszystko i mimo, że przygotowanie zdrowych posiłków wymaga troszkę czasu to zdecydowanie warto ten czas poświęcić. Lepsze samopoczucie, cera, sylwetka, skóra, bezcenne spojrzenia i komentarze bliższych i dalszych osób oraz mniejszy rozmiar ubrań, co więcej, ubrania po latach znów pasujące, to jest to!

czytaj więcej

Moja przygoda z odchudzaniem

  • Kobieta
  • 06 listopada, 2014

W swoim życiu próbowałam wielu diet, podczas których traciłam różne ilości kilogramów, jednak efekt zawsze był ten sam- jojo. Ciągłe próbowanie nowych nieskutecznych diet zmobilizowało mnie do wizyty u dietetyka.

Moje nowe odżywianie

Podczas pierwszej wizyty w poradni Pani Magdalena przeprowadziła ze mną wywiad na temat moich nawyków żywieniowych oraz ulubionych potraw. Nie jest tajemnicą, że uwielbiam słodycze. W dniu, w którym odebrałam program żywieniowy ułożony dla mnie dostałam również miłą niespodziankę. W diecie znalazły się produkty, które świetnie zastępują mi ciastka lub czekoladę. Oczywiście początki były trudne, musiałam nauczyć się jeść o stałych porach i zabierać ze sobą posiłki, gdy wychodziłam z domu. Jednak do „dobrego” człowiek szybko się przyzwyczaja i dziś już nie patrzę na zegarek, żołądek sam o sobie przypomni.

Zamieniłam odchudzanie na odżywianie

Odchudzanie oraz dieta to słowa, których staram się nie używać. Dieta odchudzająca kojarzy mi się z jakimś terminem zakończenia, po którym wracam do swoich starych przyzwyczajeń żywieniowych, do ulubionych posiłków i …. znowu tyję. Uważam, że lepiej mówić o sposobie odżywiania, ponieważ jest to proces nauki zdrowego jedzenia. Posiłki, które dziś spożywam, są zdrowe i bardzo smaczne. Wszystkie dania smakują także mojej rodzinie, chociaż nie muszą jeść tego co ja, robią to z przyjemnością. Uwielbiają zarówno propozycje obiadowe, jak i te na podwieczorek czy kolację.

Na każdej wizycie w poradni Pani Magdalena pyta, czy jest coś na co mam ochotę. Jeśli pojawi się u mnie jakaś zachcianka to od razu dostaję propozycję zastąpienia składników danej potrawy zdrowymi ich odpowiednikami. Niesamowite jest to, że nawet bigos czy ciastka mogą być zdrowe i nietuczące, a przy tym bardzo smaczne.

Pani Magdaleno dziękuję!

Udało mi się stracić 20 kg, ale tak na prawdę to ile schudłam nie ma znaczenia. Ważne jest to, że czuję się świetnie w moim nowym ciele, że moje nogi i kręgosłup nie muszę już dźwigać nadprogramowych kilogramów. Mój nowy sposób odżywiania to najłatwiejsza, najsmaczniejsza droga do sukcesu. Każdemu kto chce stracić zbędne kilogramy, kto chce zdrowo się odżywiać polecam wizytę u Dobrego Dietetyka.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Magdaleny Węgrzyn z poradni Dobry Dietetyk w Krakowie

Pani Agnieszka zgłosiła się do mojej poradni po długich namysłach spowodowanych przykrymi doświadczeniami związanymi z efektem jojo, będącym następstwem różnych „cudownych diet”. W trakcie naszych spotkań uświadomiła sobie, że drogą do sukcesu jest zmiana przyzwyczajeń żywieniowych oraz zastąpienie, niektórych smakołyków ich zdrowymi i niejednokrotnie równie smacznymi produktami. Pani Agnieszka nie traktuje nowego sposobu odżywiania jako dietę przez, którą należy przebrnąć by osiągnąć zamierzony cel, ale jako nowy styl życia. Świadome, zdrowe odżywianie i konsekwencja w działaniu były drogą do sukcesu, z której Pani Agnieszka nie ma zamiaru już zejść. Gratuluję.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ