Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr Karolina Kozela-Paszek
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Anna Skowrońska (Furgał)
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Ewelina Chrząścik
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Kinga Pieleszko
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr Olga Sułkowska (Habrat)
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: Katarzyna Ciszek
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: Paulina Guzik
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Eliza Szelest
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Paulina Knop
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

  • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
  • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
  • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

tel. 609 476 846

tel. 695999892

tel. 537396003

tel. 536 333 202

tel. 536 555 000

tel. 733 369 043

tel. 533 162 960

tel. 533 800 553

tel. 798134556

mgr Karolina Kozela-Paszek
mgr Karolina Kozela-Paszek
mgr inż. Anna Skowrońska (Furgał)
mgr inż. Anna Skowrońska (Furgał)
mgr inż. Ewelina Chrząścik
mgr inż. Ewelina Chrząścik
mgr inż. Kinga Pieleszko
mgr inż. Kinga Pieleszko
mgr Olga Sułkowska (Habrat)
mgr Olga Sułkowska (Habrat)
 Katarzyna Ciszek
Katarzyna Ciszek
 Paulina Guzik
Paulina Guzik
mgr inż. Eliza Szelest
mgr inż. Eliza Szelest
mgr inż. Paulina Knop
mgr inż. Paulina Knop
Ukryj kalendarz

Opinie pacjentów

Dieta idealna ! Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie :) Bardzo polecam !

Elżbieta

Poznaj inną historię

Ta decyzja przewróciła mój świat do góry nogami. Warto było !

Zmieniło się  wszystko i mimo, że przygotowanie zdrowych posiłków wymaga troszkę czasu to zdecydowanie warto ten czas poświęcić. Lepsze samopoczucie, cera, sylwetka, skóra, bezcenne spojrzenia i komentarze bliższych i dalszych osób oraz mniejszy rozmiar ubrań, co więcej, ubrania po latach znów pasujące, to jest to!

czytaj więcej

Sukces ma trzy imiona: Kinga, Kacper i Ewelina

  • KINGA, 22 LARA
  • 30 KG W ROK
  • Kobieta
  • 23 sierpnia, 2019

Kiedy dietetyk i trener łącza siły w trosce o zdrowe i piękne ciało pacjentki efekt jest niesamowity, a wszystko dzięki zaufaniu jakim obdarzyła nas Pani Kinga.

OKIEM DIETETYKA

Na tą historie sukcesu czekałam z zapartym tchem. Już po kilku tygodniach współpracy, wiedziałam, że w Pani Kindze jest ogromny potencjał. Efekty, tego co w trójkę wypracowaliśmy prezentuję z ogromną dumą i radością.

Poznałyśmy się w pod koniec lipca 2018, z pierwszej wizyty pamiętam pogodne usposobienie i realną chęć zmiany u Pani Kingi. Pacjentka i jej nastawienie okazały się wspaniałym „materiałem” do współpracy. Dieta redukcyjna z założenia miała być bardzo prosta i możliwa do realizacji przy studiach i pracy. Taka wiec była. Szybkie, łatwe 4 dania w ciągu dnia. Co 4 godziny każdy, bez głodu i zastanawiania się gdzie kupić składniki. Wszystko zbilansowane pod odpowiednią kaloryczność. Z czasem Pani Kinga nabrała takiej wprawy, że kolejne jadłospisy były już coraz bardziej wymyślne, dzięki temu można było poznać nowe smaki. Najbardziej smakowała wygrana walka, niekiedy walka z samą sobą.

Gdy dieta weszła już w nawyk, Pani Kinga postanowiła działać dalej i zacząć więcej się ruszać. Jak się ruszać, to tylko z głową, a jak z głową to z Kacprem Zmarzilińskim, jednym z najlepszych trenerów jakich znam. Po kilku tygodniach redukcji ćwiczenia fizyczne są świetnym rozwiązaniem, według mnie znacznie lepszym w przypadku osób które do tej pory niewiele robiły w tym temacie. Niższa masa ciała ułatwia wykonywanie ćwiczeń, nie obciąża nadmiernie stawów i daje poczucie kontroli nadwszystkimi zmianami jakie zachodzą w tym czasie w naszym ciele.

Prawie 30kg przez rok, z czego prawie 20kg mniej smaej tkanki tłuszczowej! Czy to dużo? Bardzo, choć miarą sukcesu dietetyka nie jest liczba straconych kilogramów, ale zdrowie i satysfakcja pacjenta. Zadam wiec pytanie? Czy 30kg to dużo! Ogromnie dużo bo widzę jaka zmiana dokonała się w Pani Kindze. Piękna, młoda, zdeterminowana i sportowa dziewczyna. Rok zmian. Czy to dużo? Czym jest 12 miesięcy w kontekście dalszego życia z wymarzoną wagą i w zdrowiu i pewnością siebie:)

Ogromne gratulacje i słowa uznania Pani Kingo. Świetna zmiana. Życzę dalszych sukcesów, z resztą, z Pani podejściem jest Pani na nie skazana!

OKIEM TRENERA

Pierwszy raz spotkałem się z Kingą gdy umówiliśmy się na trening wprowadzający. Zawsze rozpoczynam współpracę z moim podopiecznym przeprowadzając trening sprawdzający jego formę. Podczas treningu weryfikuję poziom kondycji, przeprowadzam testy sprawnościowe oraz poprzez wnikliwą rozmowę dowiaduję się najistotniejszych rzeczy o stylu życia podopiecznego.

Kinga przychodząc do mnie była bardzo zdeterminowana. Wiedziałem wcześniej, że z Eweliną zrobiła bardzo duży krok do przodu i dzięki diecie jej waga cały czas spadała – była na dobrej drodze, aby osiągnąć swój cel. Bardzo zaskoczyła mnie swoją sprawnością, a szczególnie mobilnością stawów i dobrym poziomem rozciągnięcia. Głównym elementem, na który musieliśmy poświecić więcej uwagi było wyeliminowania wad postawy, które uniemożliwiały wykonywanie wielu trudniejszych i najskuteczniejszych ćwiczeń. Chodziło tutaj o prawidłowe ułożenie stóp i kolan oraz poprawę stabilności całego ciała.

Z treningu na trening było coraz lepiej, lecz nie było łatwo. Bywało, że Kindze robiło się bardzo słabo i musieliśmy (jeden raz!) ratować ją ‘batonem energetycznym i izotonikiem’. Słabości i podobne odczucia pojawiają się w momencie adaptacji organizmu do większego wysiłku, a Kinga nigdy wcześniej tak mocno nie trenowała. Była dzielna i szybko przetrwała najtrudniejszy etap.

Kinga osiągnęła swój cel determinacją i chęcią stania się lepszą wersją siebie. Nawet w wigilię trzymała dietę... to mówi samo za siebie

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ